Skip to content
back
back
back
back
back

NASZE PRODUKTY EKSPORTUJEMY NA CAŁY ŚWIAT.

Oferujemy nasze produkty we Włoszech i za granicą. Dlatego Fidia regularnie przechodzi inspekcje ze strony krajowych i zagranicznych organów regulacyjnych (AIFA, włoskie Ministerstwo Zdrowia, amerykańska FDA, koreańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków, brazylijska ANVISA, Inspektorat Farmaceutyczny Ministerstwa Przemysłu i Handlu Federacji Rosyjskiej), a także jednostek notyfikowanych (GMED, ISS, TUV, IMQ, Certiquality, Eurofins Biolab, UKA, UA).
Nasz system zarządzania jakością:
  • spełnia wymogi europejskiej GMP w zakresie wytwarzania produktów leczniczych i farmaceutycznych składników czynnych oraz otrzymał certyfikat zgodności z normami ISO 13485 i ISO 9001;
  • spełnia wymogi 21 CFR część 211 i 21 CFR część 820 w zakresie produkcji i wprowadzania na rynek produktów leczniczych i wyrobów medycznych w Stanach Zjednoczonych;
  • od 2018 roku podlega audytom zgodnie z wymogami programu MDSAP (Medical Device Single Audit Programme), dzięki czemu możemy wytwarzać i sprzedawać nasze wyroby medyczne w USA, Kanadzie, Brazylii i Australii.

Zapewnianie jakości

Dbamy o zgodność naszych produktów z przepisami. Naszym celem jest wdrożenie i stosowanie skutecznego systemu zarządzania jakością. 

Kontrola jakości 

Prowadzimy kontrolne badania analityczne, by zagwarantować wykorzystanie surowców spełniających wymogi jakościowe. Analizujemy także produkty gotowe, aby na rynek trafiały tylko bezpieczne i skuteczne produkty. 

Nasze zakłady

Nasze zakłady zajmują się produkcją i pakowaniem produktów leczniczych, substancji czynnych i wyrobów medycznych. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Abano Terme

W Abano Terme odbywa się większość naszej produkcji. Zakład ten, otwarty w 1978 roku, dziś stanowi centrum doskonałości w globalnej produkcji farmaceutycznej. 

Paderno Dugnano

Nasz zakład w Paderno Dugnano specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji dermalnych i doustnych systemów dostarczania leków do zastosowań farmaceutycznych i kosmetycznych oraz stanowi punkt odniesienia dla firm i partnerów, które współpracują z nami przy opracowywaniu produktów. 

Monte Giberto

W naszym zakładzie w Monte Giberto pakujemy suplementy diety (w kapsułkach i tabletkach) oraz wytwarzamy sterylną gazę jednorazowego użytku do higieny okolic oczu. 

Noto

Zakład specjalizuje się w analizie procesów produkcyjnych nowych enzymów, białek i polisacharydów pozyskiwanych metodą fermentacji lub metodami biotechnologicznymi z wykorzystaniem szczepów niechorobotwórczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasza ekspertyza 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kwas hialuronowy

Produkty gotowe 

Produkcja szczepionek 

Systemy dostarczania leków 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ