Skip to content
back
back
back
back
back

PRACUJEMY NA RZECZ LEPSZEJ JAKOŚCI ŻYCIA

Jesteśmy z tego dumni

Chcemy, by ludziom żyło się lepiej, by mogli swobodnie oddawać się swoim pasjom. 

Jako firma stale się rozwijamy

Badamy i opracowujemy nowe produkty, aby w pełni sprostać wyzwaniom związanym ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, dzięki naszym ludziom i naszym pomysłom.

Luca

V.

Direct Sourcing Manager

Kontakt z niemal wszystkimi oddziałami firmy daje mi szeroki obraz procesów, które wpływają na moją pracę. Pomogło mi to zrozumieć, jaką rolę odgrywam w organizacji, która nieustannie powiększa swoją przewagę konkurencyjną.

Daniela

F.

Deputy QPPV

W Fidia cały czas ma się poczucie wsparcia, a to daje odwagę, by podejmować nowe wyzwania i rozwijać swoje kompetencje. Ta praca mnie inspiruje i codziennie przynosi mi nowe wyzwania i osiągnięcia.

Nasza kultura

Wartości, zachowania i zasady stają się codziennymi gestami i kształtują naszą tożsamość korporacyjną, mającą na celu osiągnięcie i utrzymanie dobrostanu wszystkich – naszego oraz osób, które mają z nami kontakt. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ewolucja i rozkwit 

Jesteśmy przekonani, że Fidia zawdzięcza swój rozwój osobistej ewolucji naszych pracowników. 
Codziennie realizujemy projekty, podejmujemy wyzwania, robimy kolejne kroki na ścieżce rozwoju osobistego i ustawicznie się szkolimy, aby doskonalić nasze umiejętności.

GRUPA O SZEROKIM ZASIĘGU MIĘDZYNARODOWYM

Jesteśmy dynamiczną organizacją. Poszerzamy swoje horyzonty, przecieramy nowe szlaki na rynkach międzynarodowych, wprowadzamy do obrotu nowe produkty i nie ustajemy w poszukiwaniach nowych rozwiązań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dywersyfikujemy naszą ekspertyzę 

Alberto

M.

QC Senior Technician

„Moja praca ma bardzo dynamiczny i zróżnicowany charakter. Komunikuję się i współpracuję z innymi działami, np. z Działem Zapewniania Jakości, Działem Badań i Rozwoju, Działem Rejestracji”.

Czemu warto pracować z nami 

Jako pracodawca Fidia oferuje wiele możliwości rozwoju i sukcesu zawodowego.

Jaromir

G.

Medical Representative

Tu każdy głos się liczy: proaktywne zgłaszanie ciekawych propozycji jest mile widziane i cenione. 

Corinna

D.L.

QA CMO Vaccines Manager

Mój przełożony bardzo mnie wspiera, a kierownictwo zawsze jest przyjaźnie nastawione i z uwagą słucha propozycji zespołu sprzedażowego. 
Przekonałam się, jaki wpływ może mieć moja praca na poziomie krajowym. 

Barbara

M.

Medical Representative

Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w Fidia każdej młodej i ambitnej osobie, ponieważ mamy tu wszystko: produkcję, administrację, badania, sprawy regulacyjne, marketing oraz sprzedaż krajową i międzynarodową. 

Adriana

C.

Accounting Senior Specialist

CAŁY ŁAŃCUCH DOSTAW

Uważnie kontrolujemy wszystkie etapy produkcji, od badań i rozwoju przez materiały wyjściowe aż do pakowania, aby zapewnić lekarzom, farmaceutom i pacjentom innowacyjne, bezpieczne produkty. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rośniemy razem 

Chcemy stworzyć wspólne, ukierunkowane na cel środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi osobistemu. Ta wizja towarzyszy nam w codziennej pracy.