Skip to content
back
back
back
back
back

NASZE POWOŁANIE

Tworzyć rozwiązania, które zwiększają jakość życia. Dokonujemy tego w ponad stu krajach na całym świecie z pomocą regeneracyjnej potęgi kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy

Początki naszego zaangażowania w badania nad niezwykłymi właściwościami kwasu hialuronowego sięgają późnych lat 50. XX w. Dziś wciąż przecieramy nowe szlaki w medycynie regeneracyjnej.

WYNIKI FINANSOWE

GALERIA DLA MEDIÓW
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdrowie, bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Wciąż staramy się dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz o środowisko naturalne poprzez wdrażanie środków zapobiegawczych, ocenę ryzyka oraz eliminację lub redukcję zagrożeń. 
Promowana przez nas kultura zasadza się na zdrowiu i bezpieczeństwie pracowników, ochronie ziemi i środowiska oraz poszanowaniu przepisów, by zawsze świecić przykładem i systematycznie kontrolować wszystkie istotne aspekty. 
Angażujemy i motywujemy naszych pracowników oraz szerzymy świadomość za pomocą stosownych i konkretnych działań edukacyjnych, dydaktycznych i szkoleniowych. 
Bierzemy udział w programie „Responsible Care”, by promować zrównoważony rozwój światowego przemysłu chemicznego, i ciężko pracujemy, by rozwijać naszą działalność, jednocześnie dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko.

Chcesz się z nami skontaktować?

DOWIEDZ SIĘ, JAK