Skip to content
back
back
back
back
back

PEŁNA INTEGRACJA PRZEDSIĘBIORSTWA

Badania, rozwój, produkcja, marketing
Jesteśmy w pełni zintegrowanym przedsiębiorstwem farmaceutycznym, które panuje nad całym cyklem życia swoich produktów. Koncentrujemy się na opracowywaniu rozwiązań terapeutycznych, które sprostają różnorodnym potrzebom lekarzy i pacjentów. Cały nasz łańcuch dostaw ma charakter wewnętrzny – od badań i rozwoju, przez produkcję aż po produkt końcowy, od substancji czynnej aż po marketing.

Badania

Nauka przez praktykę, od fazy projektowania do opracowania nowych cząsteczek – na tym polega codzienna praca naszego laboratorium badawczego. To niezbędny etap opracowania nowych produktów, ale także sposób na ciągłą innowacyjność dzięki nieustannemu doskonaleniu. 

Rozwój

Jako zespół rozwoju przedklinicznego i klinicznego na poziomie korporacyjnym nadzorujemy proces powstawania innowacyjnych leków i wyrobów medycznych w społecznie najistotniejszych obszarach terapeutycznych, szczególnie w dziedzinie zdrowia stawów i naprawy tkankowej. 

Produkcja

Wytwarzamy i pakujemy produkty w licznych zakładach należących do grupy Fidia w Abano (Padwa), Paderno Dugnano (Mediolan) i Monte Giberto (Fermo). 

Logistyka

Zajmujemy się materiałami, surowcami i półproduktami zgodnie z odpowiednimi wytycznymi; dzięki umiejętnemu planowaniu, harmonogramom, wsparciu techniczno-graficznemu oraz infrastrukturze logistycznej zapewniamy dostępność gotowych produktów na rynku. 

Marketing

Analizujemy możliwości rynkowe, aby zaoferować jakość naszych rozwiązań terapeutycznych pracownikom medycznym na całym świecie. 

BADANIA I ROZWÓJ

Nieustannie inicjujemy nowe badania przedkliniczne i kliniczne we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi centrami doskonałości. Posiadamy obszerny portfel patentów międzynarodowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ