Skip to content
back
back
back
back
back

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI LUDZIOM

Chcemy, aby w Fidia pracownicy mogli uczestniczyć w szkoleniach, stawiać sobie wyzwania i eksperymentować. Bo organizacja może się rozwijać tylko wtedy, jeśli pozwala na to swoim pracownikom.

A culture to grow

Rozpoczęliśmy ambitny projekt, który został wcielony w życie: tworzenie wspólnej kultury korporacyjnej skoncentrowanej na rozwoju i opartej na badaniu kompetencji wszystkich osób, które z nami współpracują, oraz na dialogu i zaangażowaniu.

Nasza tożsamość jest spójna i wspólna, umożliwiając pielęgnowanie mocnych stron każdej z osób, rozwijanie aspiracji oraz promowanie niezależności, co pozwala na oferowanie większych możliwości.

Umacniamy i rozwijamy potencjał ludzi, nieustannie inwestując w szkolenia i zapewniając wsparcie w realizacji celów zawodowych. W końcu przyszłość naszych Partnerów to także nasza przyszłość.

Fidia Learning Lab

To nasz innowacyjny i interaktywny zintegrowany ekosystem szkoleń, który łączy tradycyjne i elektroniczne zajęcia, umożliwiając wszystkim Partnerom Fidia korzystanie ze szeregu treści i aktywności szkoleniowych z dowolnego miejsca na świecie.

E-learning

Platformy te umożliwiają kompleksowe szkolenie wszystkich pracowników — w zakresie języków, technologii informatycznych, zarządzania projektem oraz umiejętności miękkich.

Master of People

Ścieżka przewidziana dla roli Manager of People (MoP) pozwala na poprawę umiejętności zarządzania zespołem i zapewnia wsparcie w procesie rozwoju.

Master of Manager

Dalszy etap rozwoju, przewidziany wyłącznie dla roli Manager of Manager (MoM), pozwala na usprawnienie strategicznego planowania i podniesienie świadomości biznesowej.

Działalność rozwojowa

Wspieramy wybór ścieżki rozwoju zawodowego, ponieważ impuls do osiągania nowych celów leży w samoświadomości swoich własnych zdolności.

Fidia Coaching Plus

 

 

Usługa dostępna dla wszystkich osób — zapewniająca wsparcie w rozwoju i osiąganiu celów.

Development Center

 

 

Kuźnia doświadczeń, w której każdy może zmierzyć się sam ze sobą i odkryć swoje umiejętności oraz potencjał.

NASZA KULTURA

Wartości, zachowania i zasady stają się codziennymi gestami i kształtują naszą tożsamość korporacyjną, mającą na celu osiągnięcie i utrzymanie dobrostanu wszystkich – naszego oraz osób, które mają z nami kontakt. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naszym celem jest tworzenie i współdzielenie partycypacyjnego modelu przywództwa, który umożliwia wszystkim podnoszenie umiejętności

Gianluca

Magnani

Global People & Culture Officer

Ścieżka, która pozwala nam na samopoznanie w kontekście współdzielonej, solidnej i spójnej kultury, zwiększająca naszą gotowość do dalszego rozwoju

Carlo

Pizzocaro

President and CEO

Dołącz do nas

Dołącz do naszej grupy i rozpocznij nową zawodową podróż razem z Fidia.

ZOBACZ DOSTĘPNE STANOWISKA