Skip to content
back
back
back
back
back

ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI LUDZIOM

Chcemy, aby w Fidia pracownicy mogli uczestniczyć w szkoleniach, stawiać sobie wyzwania i eksperymentować. Bo organizacja może się rozwijać tylko wtedy, jeśli pozwala na to swoim pracownikom.

VOLA

VOLA to akronim oznaczający cztery podstawowe kompetencje w Fidia: Vision (wizja), Openness (otwartość), Leadership (przywództwo) i Accountability (odpowiedzialność). 
Cztery kompetencje VOLA pomagają nam w codziennym życiu, dlatego nieustannie staramy się je propagować i stosować w całej naszej organizacji. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Program szkoleń językowych 

W Fidia wierzymy, że pracownicy dają z siebie więcej, jeśli ich cele osobiste doskonale wpisują się w ich życie zawodowe. Dlatego wszystkim naszym pracownikom i ich rodzinom udostępniamy kursy językowe: nauka pozwala bowiem realizować osobiste cele i aspiracje. 

Szkolenia kierownicze 

Kierownicy zespołów zarządzają ludźmi. W naszej organizacji jest około 100 kierowników zespołów, a wszyscy uczestniczą w ustawicznych szkoleniach, by wspierać trwającą przemianę kulturową. Ostatnio poruszaliśmy tematy przywództwa pionowego i horyzontalnego, informacji zwrotnych i skutecznego prowadzenia spotkań.

Centrum rozwoju

Ten program wyzwala umiejętności i potencjał każdej osoby, by pomóc jej rozwijać się zawodowo razem z Fidia. Polega on na dwudniowych ocenach umiejętności, które pozwalają nam na bieżąco śledzić pejzaż talentów w naszej firmie. 
Program realizowany jest w grupach po 8–10 osób. Za nami już jego siódma edycja.

Fidia Coaching Plus

Ten program udostępnia kursy coachingowe dla każdego pracownika lub współpracownika Fidia. Dla rozwoju tego projektu okresowo szkolimy trenerów wewnętrznych (Fidia Plus Coach), którzy będą mogli zdobywać punkty do certyfikacji ICF (International Coach Federation) oraz wspierać rozwój swoich kolegów.

Maurizio

M.

Coaching to dla mnie towarzyszenie każdej osobie na drodze ku odkryciu własnego potencjału i zasobów poprzez poznawanie nowych możliwości i rozwiązań przy każdej okazji, jaka nadarza się w życiu i w pracy.

Rozwój zawodowy 

Kurs dla managerów handlowych prowadzony we współpracy z Wydziałem Administracji Biznesowej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Pradze, którego zadaniem jest wyszkolić kadrę kierowniczą przyszłości.