Skip to content
back
back
back
back
back

Fidia Farmaceutici laureatem nagrody dla najlepszego produktu regeneracyjnej medycyny estetycznej 2023 roku  

Our Focus
31/03/2023
Produkt Hy-Tissue PRP firmy Fidia został nagrodzony w ramach tegorocznego światowego kongresu medycyny estetycznej AMWC w kategorii regeneracyjnej medycyny estetycznej.

31 marca, podczas uroczystej ceremonii w ramach XXI światowego kongresu AMWC, który odbywał się w Monako między 30 marca a 1 kwietnia, Fidia Farmaceutici odebrała nagrodę 2023 AMWC Aesthetic Medicine Award w kategorii regeneracyjnej medycyny estetycznej. 

To już dziewiąta edycja konkursu AMWC Aesthetic Medicine Awards – corocznej imprezy, w ramach której nagradza się wysiłki lekarzy i przedsiębiorstw pracujących na rzecz innowacji i doskonałości w dziedzinie medycyny estetycznej. Konkurs odbywa się pod sztandarem prestiżowego kongresu Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congress (AMWC); to kluczowe dla branży wydarzenie gromadzi co roku aż 15 tys. uczestników, 300 wystawców i 300 prelegentów. 

Nagrody przyznaje jury, w którym zasiadają światowej sławy specjaliści medycyny estetycznej. Wyboru laureatów dokonuje się na postawie oryginalności, kreatywności i innowacyjnego charakteru produktu. 

Hy-Tissue PRP to jałowy wyrób medyczny jednorazowego użytku do pobierania konkretnej ilości nieskoagulowanej krwi i uzyskiwania osocza bogatopłytkowego (PRP) metodą wirowania w układzie zamkniętym z przeznaczeniem do zastosowań autologicznych.  

– To wyjątkowe wyróżnienie ze strony międzynarodowego środowiska najlepszych lekarzy jest dla naszej firmy powodem do dumy i umacnia nas w wysiłkach na polu medycyny estetycznej – powiedział Carlo Pizzocaro, dyrektor zarządzający Fidia. – Nadal zamierzamy pracować nad innowacjami i wprowadzać na rynek najlepsze rozwiązania w trosce o potrzeby pacjentów i lekarzy. 

 

tag